KTO ZA TYM WSZYSTKIM STAŁ***
Ludźmi średniowiecza nie jesteśmy, tak więc swoją pracą i osiągnięciami chcielibyśmy się pochwalić. Nie omijaj więc drogi czytelniku tego tekstu, gdyż robisz nam w ten sposób dużą przykrość, a sam pozostawiasz siebie niedoinformowanym chamem.

Czytaj i pamiętaj, bo są tu napisane rzeczy dla tego magazynu dość podstawowe.

    Mowglie, DERSU-UZAŁA
     K.Trzcińskiego 8/55
        58-506
      Jelenia Góra


        Kruku
      Przyboczna 3
        58-500
      Jelenia Góra


        Lestat
     Noskowskiego 10/225
     58-506 Jelenia Góra


Adresów Krzysia i Silicona niestety nie pamiętam (właściwie to je zgubiłem), ale jeżeli ktoś chciałby się z nimi skontaktować, to proszę pisać do mnie.

Można nas także dopaść na internecie po adresami:

Mowgliego: mowglie@i17linuxa.ists.pwr.wroc.pl
Kruka: kruku@ci3ux.ci.pwr.wroc.pl
DERSU-UZAŁĘ pod: rafalko@free.polbox.pl

Jeżeli chcecie sobie poswappować*, to piszcie do mnie -- nie liczcie na szybkie odpowiedzi i "hot stuff" (chyba, że coś ściągnę z sieci), ale zawsze możecie liczyć na dłuższe listy. Pozostała część redakcji swappowaniem się nie zajmuje (oprócz Krzysia, ale on nie należy do redakcji, a poza tym nie znam jego adresu. Jeżeli chcesz sobie z nim poswappować, to pisz do mnie. Do tego czasu nasz kontakt powinien być już odnowiony).

No i to tyle na dziś. Żegnam do następnego numeru**.

Mowglie


* - jeżeli chodzi o swappowanie, to jest to (dla niewtajemniczonych) forma wymiany informacji za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. Jako, że znam trochę Mowgiela, mogę wam z czystym sumieniem odradzić wszelkie próby tradycyjnego swapu... stał się tak leniwy (czasami nie ma ochoty sprawdzić swojego konta przez kilka tygodni), że nie ma sensu pisać do niego na papierze.

** - jeżeli chodzi o następne numery, to oczywiście prawie na pewno nic takiego nie nastąpi. Jeżeli nawet "By The Way" rozwinie się w którąkolwiek stronę, to raczej w kierunku rosnącej w teksty strony webowej. Cóż... świat się zmienia...

*** - dla przypomnienia - obecnie przeglądany przez ciebie wstępniak jest starym wstępniakiem z drugiego numeru zinu, z którego też pochodzi większość artykułów. O transformacji "By The Way" w "WWW:By The Way" możesz poczytać sobie we Wstępniaku SE.