L.A.S.K.A. - z niewielką pomocą moich przyjaciół

[wilkomen][novi][ludzie][plakiety][pbm][kompania][...][ciocia]

czasami okazuje się, że trzy demony[tm*] przestają wystarczać. kiedy sex + drugs + rock&roll już cię nie bawi, trzeba sięgnąć po coś nowego, równie wciągającego, pasjonującego, genialnego i (na dłuższą metę) bezużytecznego. a ponieważ człowiek nie pączkuje, postanowiłem oddać głos w sprawie moich innych pasji fachowcom, czyli przyjaciołom i wielkim kolegom mym.

CIOCIA!

głos ma michalk0. co tu dużo mówić - brat w rozumie, który z niejednego pieca. czym ciocia bogata? przede wszystkim nethackiem, w którym michalk0 już dawno mnie pobił był. jest również nieco poezji (przez małe p tylko ze względu na moją manierę małoliterową) oraz innych ważnych bzdur. szczerze polecam. po prostu ciocia...

po-tolo

co tu dużo mówić - kwak. z kolegą po-tolem łączy nas najlepszy na świecie symulator człowieka. uparci masochiści, którzy zapoznali się z u_ludźmi wiedzą, co w trawie piszczy. należy dodać, że prócz kwaka, kolega po-tolo hołduje innym formom zbożnej rozrywki - stanowi mój autorytet w dziedzinie pakietów sieciowych, które niosą śmierć i zniszczenie.


*trzy demony[tm] = sex, drugs, rock&roll wg Ojca Dyrektora.